Magazin

Beni kimse sevmez!

Beni kimse sevmez!

"Top Model Türkiye Yarışması"nda Deniz Akkaya, "Beni kimse sevmez" dedikten sonra gözyaşlarını tutamadı.

Deniz'in seksi fotoları sağda

Önceki akşam ikinci bölümü ekrana gelen programda , ikinci bölümüyle en çok izlenen programlar arasında yer aldı.

Deniz Akkaya, Cengiz Abazoğlu, Armağan Çağlayan ve Uğurkan Erez'in jüri üyeliği yaptığı yarışmanın ikinci bölümünde Akkaya, ilginç bir hikayesini anlattı.

Arkadaşlarıyla sürkeli tartışan bir manken adayına öğüt verirken, geçmişte yaşadığı tatsız bir olayı örnek olması amacıyla anlatan güzel manken, bu sırada göz yaşlarına hakim olamadı. "Beni hiç kimse sevmez" diye sözlerine başlayan Deniz Akkaya, Düseldorf'ta yaşadığı olayı şöyle anlattı:

"Uzun bir süre önceydi... Uğurkan Erez ile Düseldorf'a fuara gittik. Ben podyumda yürüdükten sonra kulise indim... Baktım bir manken arkadaşımız ki şu an çok popüler birisi benim hakkımda çok ağır konuşuyor. O beni hala podyumda zannediyormuş... Atıp, tutuyor.

Hiç sesimi çıkarmadım. Neyse, 1 ağustos Güzide Duran'ın, 3 Ağustos ise benim doğum günümdür. 3 ağustos'ta Uğurkan Ağabey bir pasta aldırmış. Bütün mankenler, hep beraber bir kutlama yaparız diye düşünmüş. Ben pastamı üfleyeceğim sırada Güzide'nin dışında hiç kimse yanımda yoktu... Bu ne kadar acı bir şey bilir misiniz? Başarılıysanız, profesyonelseniz bunlar başınıza geliyor. dolayısıyla akıllı olup, hiç kimseyle sorun yaşamamak en önemlisi..."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 25.07.2006
388
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.