Magazin

Beni çekene bir haftalık tatil

Beni çekene bir haftalık tatil

İstanbul gecelerinde görmeye alışık olmadığımız şarkıcı Banu Zorlu, önceki akşam Ortaköy'deydi.

Banu'nun çarpıcı fotoları sağda

Bebek Otel'den çıkarken patlayan flaşları görünce panikleyen Zorlu, gazetecilerin 'İstanbul'da kimse kalmadı ama siz hala buralardasınız bu sene tatıl yok mu?" sorusuna, 'Bir kaç güne kadar Çeşme'ye ailemin yanına gidiyorum. Benim de tatile ve dinlenmeye ihtiyacım var ama yoğun iş temposundan dolayı fırsat bulamadım bir türlü' diye konuştu.

'Son zamanlarda tatil kaçamaklarını televızyonlardan izliyorsunuzdur muhakkak, sizin de böyle bir kaçamağınız olabilir mi?' sorusuna ise ilginç bir cevap veren Zorlu, 'Genelde bikinili falan çekiyorsunuz, bu bikini olayı için birşey diyemem, belki çekersiniz. Ama aşk derseniz olmaz. Ben tatile yalnız gidiyorum. Yani bir kaçamak yakalayamayacaksınız buna garanti veriyorum. Hatta ortaya bir de iddia atalım, eğer benim bir tatil kaçamağımı çeken biri olursa söz veriyorum, o muhabiri istediği yere bir haftalık tatile göndereceğim' şeklinde konuştu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 15.07.2006
389
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.