Magazin

Ben top model değil, sap modelim

Ben top model değil, sap modelim

Tuğba Özay' dan top model tartışmasına ilginç açıklama " Ben top model değil, sap modelim" Güzel mankenin bu açıklaması podyum dünyasında yeni bir tartışmaya yaratacağa benziyor.

Özay'ın resimleri sağda

Yeşilköy CNR Expo Fuar Merkezi, geçtiğimiz günlerde " Moda Fuarı" için kapılarını açtı. Bir çok yerli ve yabancı firmanın katıldığı fuara ilgi oldukça yoğundu. Fuarın ilk gününde her standda defile, dans ve ünlü mankenler eşliğinde tanıtımlar yapıldı. Özsoy& Capra Hircus standında şapka ve çanta tanıtımı yapan ünlü manken Tuğba Özay, objektiflere bolca poz verdi.

Tanıtım sonrası kendisine yöneltilen soruları cevaplayan Özay, top model tartışmasına açıklık getirerek ilginç bir açıklamada bulundu. "Bugün bir ajans kursam mankenlere diğer ajanslardan daha çok avantaj sağlarım." diyen Özay, "Ben Tuğba Özay'ım ötesi yok. Ben top model değilim, ben sap modelim. Sevgilim yok, bir şeyim yok, ben tekim, sapım" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 06.08.2006
398
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.