Magazin

Ben Tarkan'ın üzerine çıktım

Ben Tarkan'ın üzerine çıktım

Ünlü şovmen Cem Yılmaz, daha önce Tarkan'ın rol aldığı Opet'in yeni sezondaki yüzü oldu.

Tanıtım toplantısında, Tarkan'ın Opet'ten 1 milyon dolar aldığının hatırlatılması üzerine Cem Yılmaz, 'Ben onun üzerindeyim. Yazık, Tarkan 1 mi almış?' diyerek daha yüksek bir ücretle anlaşma imzaladığını ima etti.

Ünlü şarkıcı Tarkan'ın rol aldığı Opet reklamlarında, önümüzdeki günlerde şovmen Cem Yılmaz rol alacak. Daha önce Doritos reklamlarıyla ekrana gelen ve 'G.O.R.A.' filmiyle seyirci rekoru kıran Cem Yılmaz, yeni dönemde çok konuşulan ve beğenilen reklam filmleri yapacağını belirterek, 'Kıymetli bir arkadaşımızdan bayrağı devraldık. Zaten önceki markada da (Doritos) böyle bir durumumuz olmuştu. Elimizden geldiği kadar sevimli bir hale getirmeye çalışacağız. Ben markayı bıraktığım zaman, başka bir sanatçıya ihtiyaç olmaz' diye konuştu.

Basın toplantısında esprileriyle katılanları kahkahalara boğan Yılmaz, 'Şu anda 5 bin tane pompacı evde hazır bekliyorlar. Ağırlıklı olarak, benim akrabalarım. İki yıllık anlaşmamızın ilk yılı için 17.5 milyar alacağım. Benim için her şey para değil. Ben Opet'le çalışayım yeter. Ayrıca bu benim alacağım para değil, vereceğim para. Opet'le reklam filmi dışında bir çok projemiz var. Mesela, temiz tuvalet kampanyası. Böyle sosyal etkinliklerimiz var, ben tuvaletleri denetleyebilirim' dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 17.03.2005
383
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.