Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ben şişman bir kızım, buna alışın artık!

Ben şişman bir kızım, buna alışın artık!

Dünyaca ünlü şarkıcı Christina Aguilera, şişman bir kız olduğuna kendisinin alıştığını, bunu artık herkesin kabul etmesi gerektiğini söyledi

Güncellenme tarihi:

CHRISTINA GUILERA FOTOĞRAFLARI

2002 yılında müzik dünyasına 'Stripped' adlı albümü ile atılan Christina Aguilera, o yıllarda sarışın ve incecik bir kızdı. Ancak zamanla aldığı kilolar onu eleştirilerin de odağı haline getirdi. İlk çıktığı yıllarda 'beyaz tenli, zayıf' kız olarak anılan Aguilera şimdilerde ise bunun tam tersi bir söylemle güzel sesli şişman kız olarak anılmaya başladı.

Yapımcıların kendisine sürekli şişman vücudu ile hatırlatmalar yapmaları üzerine ünlü şarkıcı resti çekti ve şişman bir kızla çalışıyor olduklarını, bunu kabullenmeleri gerektiğini hatırlattı.

Erkek arkadaşı Matt Rutler ile ilişkisinin güzel gittiği görülen Christina Aguilera, yaptığı işlerde de başarısını devam ettiriyor. Kilolu görünümünden de artık rahatsız olmadığını söyleyen ünlü şarkıcı, tüm sevenlerini de buna alışmaya davet ediyor.

(Posta)

Yayın tarihi: 02.10.2012
496
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.