Magazin

'Ben ondan daha genç ve güzelim'

'Ben ondan daha genç ve güzelim'

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, şişme botta bir erkekle yan yana otururken fotoğraflanan yeşil bikinili kadının Hülya Avşar değil, tiyatro ve dizi oyuncusu Ebru Aykaç olduğu ortaya çıktı. Aykaç, Avşar'a benzetilmenin az da olsa canını sıktığını belirtirken, "Bir kere ben Avşar'dan daha genç ve güzelim. Ayrıca yeşil mayoda çok güzel bir renk. Ve hatırladığım kadarıyla Avşar'ın da giymem dediği yeşil mayolu fotoğrafları var" dedi.

Magazin gündemine tartışma yaratan fotoğrafın esrarı çözüldü. Profilden fotoğraflanan ve bir erkekle şişme botta yan yana otururken görülen yeşil bikinili kadının Hülya Avşar değil, tiyatro ve dizi oyuncusu Ebru Aykaç olduğu ortaya çıktı.

DHA muhabirinin Ortakent- Yahşi Beldesi'nde tatil yaparken bulduğu 'Binbir Gece', 'Gece Sesleri' ve 'Nefes' gibi dizilerde rol alan İzmirli, bir çocuk annesi 35 yaşındaki Ebru Aykaç, ilginç açıklamalarda bulundu. Yaklaşık 20 yıldır sinema ve tiyatro dünyasında yer aldığını, son olarak da ATV'de yayınlanan 'Nefes' adlı dizide 'Çimen Hala' karakterini canlandırdığını belirten Aykaç, şunları söyledi:

"Bugün gazetelerde Hülya Avşar'ın 'Ben değilim' dediği fotoğrafım, yaklaşık bir hafta önce Göltürkbükü Beldesi'ndeki Cennet Koy'da çekildi. Bazı gazetecilerin çok uzaktan fotoğraflarımızı çektiklerini fark edince 'Tatil yapıyoruz' diyerek önemsemedik. Ama fotoğraflar Hülya Avşar diye yayınlanınca ardından Avşar'ın da 'Yeşil mayo giymem' gibi açıklamalarını duyunca ben de açıklama yapma gereği hissettim. Hülya Avşar'a benzetilmek ve Avşar'ın açıklamaları az da olsa canımı sıktı. Gençken de Avşar'a çok benzetirlerdi. Ama bir oyuncuyum ve bu konularla gündeme gelmek istemiyorum. Ayrıca yeşil mayo giymekte ne sakınca var ki? Herkes bana yeşilin çok yakıştığını söylüyor. Bunun üzerine gidip 10 tane yeşil mayo alacağım. Bir kere ben Avşar'dan daha genç ve güzelim. Ayrıca yeşil mayo da çok güzel. Ve hatırladığım kadarıyla Avşar'ın da 'Giymem' dediği yeşil mayolu fotoğrafları var. Amacım kesinlikle bir sanatçı olarak başka bir sanatçı ile polemiğe girmek değil. Bunlara ancak gülüp geçiyorum." Aykaç, sahilde güneşlenirken hayranlarının hatıra fotoğrafı çektirme isteğini geri çevirmezken, gazetecilerin aynı mayoyla fotoğraf isteğini ise reddetti.

'DİKKATLİ BAKAN ARAMIZDAKİ FARKI ANLAR' DEMİŞTİ
Hülya Avşar, gündeme gelen o fotoğraftaki kadının kendisi olmadığını belirtirken, "Ben hayatta yeşil bikini giymem. O hanımı da küçük görmek istemiyorum ama dikkatli bakan aramızdaki farkı anlar" demişti.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 19.08.2010
600
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.