Magazin

‘Ben ona ne yaptım ki?’

‘Ben ona ne yaptım ki?’

Ayşe Özyılmazel, Ali Taran ve onun kanserden yaşamını yitiren eski eşi Selma Ann Desmond’la ilgili kendisine yapılan suçlamalara böyle isyan etti: Ben ona ve ötekine ne yaptım ki, hiçbir şey! Masumum.

Güncellenme tarihi:
ayşe özyılmazel

Ayşe Özyılmazel’in geçen günlerde ofisini bastığı eski eşi Ali Taran’a karşı kızgınlığı sürüyor. Dün sabah Seda Sayan’ın programına konuk olan Özyılmazel, canlı yayında gözyaşlarına boğuldu. 10 ay evli kaldığı reklamcı Ali Taran’ın kendisiyle evlenebilmek için terk ettiği kanser hastası Selma Ann Desmond’un ölümünün ardından yapılan eleştirilerde kendisini hiç korumadığını belirten Özyılmazel, Seda Sayan’ın “Sen bu işte kurban oldun” yorumu üzerine “Ben kurban mı oldum bilmiyorum ama bir şey olduğum kesin, adını koyamıyorum. Yaşadıklarımı yeni yeni içimden atmaya çalışıyorum. Ama beni koruyan hiç olmadı” dedi.

AYŞE ÖZYILMAZEL HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI (VİDEO)

‘Hep ben uğraştım’
Ardından ağlamaya başlayan ve “Koruyan olmadı” sözüyle eski eşini kastettiğini belirten Özyılmazel, “Çıkıp da benim için bir cümle kurmadı. Hiçbir şey yapmadı. En acı olan oydu. Hep ben uğraştım savunmak için... Niye oldu ki bütün bunlar, ne yaptım ki ona ben?
Ya da ötekine... Ötekine ne yaptım? Hiç bir şey yapmadım ki, masumum ben. Masumum, hiçbir şeyim yok. Bir korumadı beni, ‘Bu kızın günahı yok diye’ bir kelime bile demedi. Şimdi geziyor ortalıklarda, ‘Bravo’ demek istiyorum başka hiç bir şey değil. Mahvolduk artık, bunları da buralarda böyle ağlayarak anlattım” diye konuştu.


Biten evliliğiyle ilgili konu her açıldığında hüngür hüngür ağladığını söyleyen Özyılmazel, “Ali’yi hâlâ seviyor musun?” sorusuna “Hayır, gururum incindi. Bir şekilde atlatacağım ama bu ara çok hassasım niyeyse...” şeklinde konuştu. Özyılmazel, Sayan’ın, “Bir daha evlenir misin?” sorusuna ise Özyılmazel, “Bir çocuğum olmasını istiyorum ama birine bir daha nasıl inanırım bilmiyorum. Hayırlısı” diye yanıt verip yine ağlamaya başladı.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 28.06.2012
629
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.