Magazin

Ben konuşursam kıyamet kopar...

Ben konuşursam kıyamet kopar...

İzel küplere bindi: Ben bir yılda değişip, Çaki olamam!Geçen yaz Hande Yener ile ettiği kavgayla dikkat çeken şarkıcı İzel, müzik sektörü hakkında zehir zemberek sözler etti. Sosyal paylaşım sitesi twitter’daki hesabını bir süredir kullanmayan İzel önceki gün isim vermeden son dönemde müzik sektöründe yaşadığı olaylara isyan etti. Son olarak eski grup arkadaşı şarkıcı Çelik’in disiplinsiz olmakla suçladığı şarkıcı, twitter hesabından müzik sektörünü topa tuttu. İsim vermeden bazı kişileri de hedef gösteren şarkıcı, “20 yıldır etliye sütlüye karışmayan, albüm pr’ı için kimseyi kırmayan sadece müzik düşünen ben bir yılda değişip, Çaki olamam. Bir insan 20 yıl koltuğunu saklayamaz. Tek hatam hayatıma yanlış insanlar sokup güvenmemdir.


Albüm pr’i düşünseydim üç ay buralardan uzaklaşmazdım. Sürekli basına ve görsel medyaya insanların yalanlarına karşı susmaz, onlarla ilgili gerçekleri anlatırdım. Artık beni rahat bıraksınlar da işimi yapayım. Bu ne sahte bu ne günahkar bir piyasa ya. Beni sevenlerimle ve müziğimle rahat bırakın. Susuyorsam kendime ve sevenlerime saygımdan, haksızlığımdan değil. Ben yine susmayı tercih ediyorum ama biraz daha damarıma basılır da konuşursam işte kıyamet o zaman kopar. İyi ki sizler varsınız tek devam sebebimsiniz” diye yazdığı satırlarla yaşadıklarına tepki gösterdi. (Milliyet)

Yayın tarihi: 25.12.2012
1200
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.