Magazin

Ben kendimi seviyorum

Ben kendimi seviyorum

Didem Uzel, "İlk kez basının karşısına makyajsız çıktığım için kendimi çıplak gibi hissettim.

Dünyaca ünlü top modeller Heidi Klum, Claudia Schiffer, Naomi Campbell gibi isimlerin Güzellik koçu Serena Goldenbaum, cilt bakımı markası Olay'ın konuğu olarak Türkiye'ye geldi. Goldenbaum, ilk kez Türkiye'den birine koçluk yaptığını beylirtince Uzel, "Bu beni heyecanlandırdı. Çünkü kendisi dünyaca ünlü bir güzellik koçu benimle ilgilenmesi ve bazı sorularımı samimi bir şekilde yanıtlaması beni çok mutlu etti" dedi.

Uzel, "İlk kez basının karşısına makyajsız çıktığım için kendimi çıplak gibi hissettim. Şuana kadar hiçbir estetik müdahale yaptırmadım. Karşı değilim ama 50'li yaşlarımdan sonra. Şuan ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca yaşlanmaktan korkmuyorum. 30 yaşından sonra insanlar yaşlanmaya başlar. Ama artık çıkan ürünlerle yaşlanmayı geciktirebiliyoruz. 35 yaşında yaşlanacağımıza 45'ten sonra kullandığımız kremler, aldığımız besinler ve sporla yaşlanmayı geciktirebiliyoruz. İnsanın kendine bakması kendini sevmesinden geçiyor. Ben kendimi seviyorum" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 01.02.2008
444
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.