Magazin

Ben genç severim kime ne?

Ben genç severim kime ne?

Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan'la yaş farkını sorgulayanlara sert çıktı: Eminim ki Yağmur 10 yıl sonra da aynı olacak.

Star TV'de Pınar Altuğ'un sunduğu Evlilik Dansı programına 'çiftlerin yaş farkı' tartışması damgasını vurdu. Yarışmada sıra aralarında yaş farkı bulunan bir çifte gelindiğinde jüri üyelerinden Cenk Eren, "Pınar benim çok iyi arkadaşım. Fakat Yağmur'la evleneceğini duyunca saygı duydum ama tasvip etmedim" dedi.

Eşi Yağmur Atacan'dan 8 yaş büyük olan Altuğ bunun üzerine "Çok gördük yaşları birbirine uyup da yapamayanları. Bana da çok şey söylediler, oh iyi ki evlenmişim. Ben farklıyım, evliyim ve bebek bekliyorum" dedi. Evlilik terapisti Selin Özkök Karacahennem de söze girerek şunları söyledi: "Bir kaç yıl önce Yağmur Atacan ile Pınar Altuğ'u deniz kenarında gördüm. Yağmur bir kaç kez suya girip çıktıktan sonra Pınar 'Yeter artık atlama' dedi."

Altuğ'un, Karacahennem'e yanıtı ise şöyle oldu: "Biliyorsunuz bunun yaşla hiç ilgisi yok. Ben eminim ki Yağmur 10 sene sonra da aynı olacak. Ben çocuk seviyorum. Kime ne?"
(Vatan)
Yayın tarihi: 07.07.2008
633
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.