Magazin

Ben de terk edildim

Ben de terk edildim

Henüz 17 yaşında olan Amerikalı model Vanessa Hessler, kıskanç bakışları 'Beni de erkek arkadaşlarım terk ediyor' diyerek teselli ediyor!


'10'uncu Kom Mayo Desen ve Tasarım Yarışması'nda podyuma çıkmak için İstanbul'a gelen Hessler, Türk mankenlerini öve öve bitiremedi.

-Çok gençsin ama daha şimdiden başarılı bir kariyere sahipsin. Nasıl başladın modelliğe?
Roma'da annemle sokakta yürürken, şimdiki menajerim beni durdurdu ve 'Model misin?' diye sordu. 'Değilim' cevabını verince, modellik yapıp yapmak istemediğimi sordu. O zamana kadar televizyonda modelleri gördüğüm zaman çok özeniyordum. Özellikle model olup dünyayı dolaşmak hayalimdi.

- Kaç yaşındaydın başladığında?
İki buçuk sene oluyor. Yani 14.5 yaşındaydım.

- İtalya'nın en tanınmış modellerinden biri olduğunu söyleyebilir miyiz?
İtalya'da çok fazla kampanyada yer almadım. Fransa ve Almanya'da bu tip işleri daha çok yapıyorum. Ama umarım İtalya'da da tanınan bir model olurum, sonuçta Roma'da yaşıyorum.

OKULA GİDEMİYORUM
- Erkek arkadaşın var mı?
Ne yazık ki şu anda yok. Şimdiye kadar iki erkek arkadaşım oldu ve ikisi de beni terk etti. Neyse ki ikisi de beni aldatmadı.

- Ailenle mi yaşıyorsun?
Annemle ve benden küçük dört erkek kardeşimle yaşıyorum. En küçük kardeşim 4 yaşında. Henüz benim ne yaptığımın farkında bile değiller.

- Modelliği ünlü olmak için mi yoksa para kazanmak için mi yapıyorsun?
Yaptığım işin beni mutlu etmesi ve gururlandırması çok önemli. Modellik gerçekten güzel, ama o kadar! Küçükken doktor olmak isterdim, ama yapamayacağımı anladım. Modellik yaptığınız zaman kendinizi kataloglarda görüyorsunuz, hepsi bu. Bu işi iyi yapmayı seviyorum, ama modelseniz insanlar sadece güzel olduğunuzu düşünüyor.

- Bu durumu değiştirmek için ne yapacaksın?
Aslında değiştirmek de istemiyorum, çünkü hayatımın en eğlenceli zamanını geçiriyorum. Ama şu anda okula doğru dürüst gidemiyorum ve yanımda bir konu tartışıldığı zaman anlamıyorsam, kendimi aptal gibi hissediyorum. Ve bu korkunç bir duygu.

Mankenleriniz inanılmaz güzeller
- Türkiye'ye ilk gelişin mi?
Evet ve gerçekten çok sevdim. Çok fazla dolaşma şansım olmadı ama Kapalıçarşı'ya gidip, burada birçok insanda gördüğüm çarıklardan almak istiyorum. Sonra da Nişantaşı'nı gezeceğim.

- Okul hayatın ne durumda?
Liseye gidiyorum, ama çok parlak bir öğrenci olduğum söylenemez. Modellikle okulu bir arada yürütmek gerçekten çok zor. O yüzden seneye bu işi yaptığım için bana tolerans gösterecek bir özel okula gitmeyi planlıyorum.

- Oyunculuk ilgini çekiyor mu?
Oyunculuk yapmak isterim. Bu işin eğitimini alıp denemeyi düşünüyorum.

- Türk mankenleri nasıl buldun?
Çok güzeller ve inanılmaz zayıflar. Ayrıca çok da sempatikler. Yurtdışında da çok başarılı olabilirler.
(Hürriyet / Kelebek)
Yayın tarihi: 26.05.2005
478
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.