Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ben dahil herkes rezil

Ben dahil herkes rezil

Hülya Avşar, önceki gün yaptığı özeleştiri ile herkesi şaşkına çevirdi.

Kendisi de dahil sanat dünyasındaki herkesin rezil durumda olduğunu söyleyen Avşar, artık sanat hayatı diye bir şeyin de kalmadığını iddia etti.

Bu piyasadakiler bitmiş
Türkiye Veteran Şampiyonası'na katılan Hülya Avşar, önceki gün rakibine yenilerek turnuvadan elendi. Maç sonrası basına ilginç açıklamalarda bulunan Avşar, kendisi de dahil tüm sanat camiasını topa tuttu! Piyasadan uzak kaldığı dönemde her şeyi gözlemleme fırsatı bulduğunu belirten sanatçı, "Ben de dahil herkes rezil durumda. Hepimiz bitmiş vaziyetteyiz, sanat hayatı diye bir şey kalmamış. Herkes yerlerde. En büyük yanlışım, şimdiye kadar bu ortamdan uzaklaşmamış olmak" dedi.

Televizyon kötü alışkanlık
Hülya Avşar, yeni projeleriyle ilgili ise şunları söyledi: "Her gün Türkmax'ta gündem programı yapacağım. İçinde kaliteli magazin, iş, politika, yani her şey olacak. Larry King tarzı bir program; tek konuk alacağım. Mesela Ali Müfit Gürtuna'nın türbanını çıkaran eşini, başbakanı, cumhurbaşkanını bile davet edeceğim. Heyecandan ölüyorum. Tamamen manevi tatmin adına bu projenin içindeyim. Televizyon artık içki, sigara gibi bir kötü alışkanlık benim için."
320
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.