Magazin

'Ben Cem Yılmaz'ın kardeşiyim'

'Ben Cem Yılmaz'ın kardeşiyim'

Cem Yılmaz'ın kardeşi, Tolga Çevik'in eşi Özge Çevik geçenlerde Karaköy'deki ünlü bir balıkçıya gitti

Yanında arkadaşları da vardı. Özge Çevik rakının çay bardağında, suyun ise plastik bardakta servis edilmesine tepki gösterdi. Garsona “Bana suyu cam bardakta getirin” dedi. Garson “Lokantanın kuralı bu. Rakıyı çay bardağında, suyu plastik bardakta veriyoruz. Müşterilerimiz bunu bilir” diye cevap verdi.

Sinirlenen Özge Çevik “Ben tavsiye üzerine geldim. Cem Yılmaz’ın kardeşiyim. Çabuk bana mekan sahibini çağırın” dedi. Mekan sahibine de Cem Yılmaz’ın kardeşi olduğunu, suyu cam bardakta istediğini söyledi. İstediği yapılmadı Mekan sahibi, Özge Çevik’e “Sunum şeklimiz bu. Sizin için bozamayız” deyince sinirler iyice gerildi. Özge Çevik “Madem böyle. Ben de kalkar giderim” dedi. Mekan sahibi “Nasıl isterseniz, siz bilirsiniz” dedi. Özge Çevik ile arkadaşları lokantadan çıkarken tartışmaya şahit olan müşteriler “Özge Hanım ikide bir ‘Cem Yılmaz’ın kardeşiyim’ deyip durdu. Cem bunu yapmazdı

Yayın tarihi: 24.10.2012
1279
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.