Magazin

'Ben Bülent Ersoy'um x-ray'den geçmem'

'Ben Bülent Ersoy'um x-ray'den geçmem'

Oynadığı reklam filminde Micheal Jackson'la özdeşleşen moonwalk yürüyüşü dikkat çeken Türk sanat müziğinin divası Bülent Ersoy geçtiğimiz hafta Akmerkez'de ortalığı birbirine kattı.

Anlatılanlara göre, ünlü şarkıcı Bülent Ersoy geçtiğimiz hafta geldiği alışveriş merkezinde x-ray cihazından geçmeyip yan taraftan giriş yapmak istedi. Bunun üzerine güvenlik görevlileri Ersoy'a bu şekilde içeriye giremeyeceğini ve x-raydan geçmesi gerektiğini söyledi.

Sus işareti yaptı

Ersoy sus işareti yaptığı güvenlik görevlisinin uyarısına rağmen cihazdan geçmeyip içeriye girdi. Alışveriş merkezinde herkesin gözü önünde cereyan eden olayda Ersoy'un tartıştıp bağırdığı görevlilere "Ben Bülent Ersoy'um. Buradan da geçmem" dediği de iddia edildi. Araya girenlerin yatıştırdığı olay sonrası sakinleşen Ersoy, ardından alışverişe çıkarken, yaptığı hareketiyle ise görenleri şaşırtıp tepki çekti.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 03.05.2012
399
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.