Magazin

Ben bu kadını 20 yıldır seviyorum

Ben bu kadını 20 yıldır seviyorum

Duygu Ekşi ile çarşamba günü nikâh masasına oturan Efe Önbilgin, düğünde eşine olan aşkını anlattı: "Ben bu kadını 20 yıldır seviyorum!"

Deniz Akkaya'yla yaşadığı ilişkiyle gündeme gelen Efe Önbilgin, Hotel Les Ottomans'da üniversite yıllarından tanıdığı Duygu Ekşi ile nikâh masasına oturdu. Evlenmek için Ekşi'nin doğum günü olan 3 Kasım'ı seçen çift, düğüne yakın arkadaşlarını ve ailelerini davet etti. Vakko imzalı bir gelinlik giyen Duygu Ekşi, nikâh sırasında Efe Önbilgin'in ayağına uzun uzun bastı, o anlar davetlilerden büyük alkış aldı. 150 kişinin katıldığı düğünün ardından otelin alt katındaki mekânda after party düzenlendi. Gecede müzikleri ünlü DJ Salih Saka çaldı.

Evren 3 günde birleştirdi
Partide mikrofonu eline alan Efe Önbilgin, eşine duyduğu aşkı anlattı. Önbilgin'in "Ben bu kadını 20 yıldır seviyorum. 20 yıl boyunca benim her türlü manyaklığıma katlandı" sözleri karşısında duygulanan Duygu Ekşi de mikrofonu eşinden alarak şunları söyledi: "Ben çok utangaç biriyim. Efe'nin bu sözleri de beni bir hayli utandırdı. Biz birbirimizi uzun zamandır tanıyoruz ama evren bizi bu üç günde birleştirdi. Başkalarının sekiz ayda yapamadığı evlilik hazırlıklarını biz üç günde tamamladık. Çok mutluyuz." Düğün partisi, Karadeniz oyun havalarının çalınmasıyla devam etti. Çift, yoğun işleri nedeniyle balayını erteleyeceklerini söyledi.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 05.11.2010
486
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.