Magazin

Ben bir şöhret kurbanıyım

Ben bir şöhret kurbanıyım

Müzik dünyasının bir anda parlayan ve neredeyse parladığı kadar hızla sönmekten son anda kurtulan genç yıldızı Britney Spears, büyük olasılıkla geçen bir buçuk yılı hatırlamak bile istemiyordur...

Güncellenme tarihi:
Önce eşi Kevin Federline'dan boşandı, sonra çocuklarının velayeti için çok uzun süre macedele etti. Hatta bu yüzden bunalıma girdi ve saçlarını kazıttı. Bu da yetmedi,... Çeşitli seks skandallarına adı karıştı. Geçen yıl MTV ödül töreni onun için bir şanstı ama fazla kilolu bedeniyle istenilen performansı sergileyemedi. Yine bitmedi, bir ara sinir krizi geçirip ambulansla hastaneye kaldırıldı. Ama görünüşe göre Spears için kötü günler çoktan sona erdi. Fazla kilolarından kurtuldu, ailesiyle ve iç dünyasıyla barıştı, işine de dört elle sarıldı. Sonuç: mükemmelden de öte... Britney Spears, eski güzel günlerine döndü. Artık daha ince, daha sağlıklı ve daha güzel görünüyor. Üstelik skandallarıyla değil yaptığı işlerle ve aldığı ödüllerle basının gündemine geliyor. Başta ailesi olmak üzere tüm sevdikleri bu gelişmelerin bu şekilde devam etmesini istiyor. Britney Spears, artık normal hayata döndüğünü ama buna adapte olmakta güçük çektiğini söyledi. Spears, kendisiyle yapılan bir röportajda 'Ben bir şöhret kurbanıyım... Yaşamımda bir hapishane" dedi. Spears "Yaşadıklarımdan yeterince ders aldım." diyerek sözlerini tamamladı. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 20.11.2008
407
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.