Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Belki insanlar kaşınıyordur

Belki insanlar kaşınıyordur

Başkanlığını Carole Hakko'nun yaptığı 'Bir Dilek Tut Derneği', önceki akşam Conrad Oteli Balo Salonu'nda bir davet verdi.

Hayati tehlike arz eden hastalıklarla mücadele eden 3 ila 18 yaş arası çocukların dileklerini gerçekleştirmek üzere kurulan derneğe katkı sağlamak amacıyla düzenlenen geceye katılanlar arasında Hülya Avşar da vardı.

Avşar, gazetecilerin Deniz Akkaya'nın sevgilisi Murat Aslan'dan tokat yediği iddialarıyla ilgili soruya şöyle karşılık verdi: 'Dayak cennetten çıkmadır. Yeri ve zamanına göre açıkcası düşünülebilir. Belki insanlar kaşınıyordur, belki hak ediyordur. Ama tabii ki dayak hiçbir zaman güzel bir şey değil. Dayakla adam olunmaz. Kızını dövmeyen dizini döver gibi birtakım sözler vardır halk dilinde. Ben kızıma vurmadım, ama çok gözümü döndürecek bir şey yaparsa, Allah korusun, bir tane çakarım.'

SOSYETE BU DEĞİL
Davetiyelerin 150 YTL'den satıldığı gecenin konukları arasında Gökhan Çarmıklı, Siren Ertan, Müge-Erhan Canmutlu, Şebnem-Celal Çapa, Erol-Tilda Tezman da vardı. Avşar, sosyeteyle ilgili bir soruya da, 'Benim gözümde buradaki kişiler sosyete değil, sadece iyi eğitim almış, kültürlü ve paralı insanlar. Benim sosyete anlayışım bu değil' yanıtını verdi.

Hülya'dan en büyük bağış
'Bir Dilek Tut Derneği' gecesinde 800 bin YTL ile rekor bağışa ulaşıldı. Açık arttırmanın yıldızı Hülya Avşar oldu, gecenin en büyük bağışını yaptı. Avşar, 'Peri masalı' adlı kolyeye 100 bin YTL vererek sahip oldu.
(Hürriyet)
328
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.