Magazin

Belçika'da jet nişan

Belçika'da jet nişan

Türk futbol camiasına Belçika'dan ikinci gelin geliyor. Kayserisporlu Önder Turacı ile Brüksel Güzeli Ayşe Özdemir, sözlendikten iki hafta sonra nişan yüzüklerini taktı. Genç çift, bu yıl içinde evlenecek.

2009 Belçika Güzeli Zeynep Sever'le evlenen Volkan Demirel'den sonra, uzun yıllar Belçika'nın Standart Liege takımında top koşturan, daha sonra Fenerbahçe'de forma giyen ve şimdi de Kayserispor'da oynayan Önder Turacı da Belçika'dan gelin getiriyor. Önder Turacı, geçen yıl Brüksel Güzeli seçilen ve Belçika Güzellik Yarışması'nda da ilk 10'a giren Ayşe Özdemir'le nişanlandı. Aile arasında yapılan nişan törenine, çiftin yakınları katıldı.

Düğün yakında
Önder Turacı ile Ayşe Özdemir, Belçika'da tanıştı ve ilişki yaşamaya başladı. Turacı'nın bu ülkede yaşayan ailesi, kısa süre önce yine Belçika'da oturan Özdemir ailesini ziyaret ederek Ayşe Özdemir'i oğullarına istedi. Özdemir ailesinin onayıyla vakit kaybetmeden önce söz, iki hafta sonra da nişan yüzükleri takıldı. Genç çiftin bu yıl içinde nikâh masasına oturacağı öğrenildi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 18.02.2011
481
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.