Magazin

Bekleriz evlilikten soğumuş

Bekleriz evlilikten soğumuş

Denizli'de düzenlenen sokak defilesinde gelinlik giyen manken Doğa Bekleriz, gerçek hayatta evlilikten bir hayli soğumuş. Bekleriz, "Evlenmek mi, Allah korusun" diyor.

Kulaklarını büyük bulduğu için Japon yapıştırıcısıyla yapıştıran, evliyken kendisine bir işadamının ahlâksız teklifte bulunduğunu söyleyen ve son olarak bir dans yarışmasında striptiz yapan Doğa Bekleriz, Denizli'nin tarihi alışveriş merkezi olan Kaleiçi'ndeki sokak defilesinde podyuma çıktı.

'Yeni Yıldızlar' giyim firması tarafından düzenlenen ve ilkbahar yaz kreasyonlarının tanıtıldığı geleneksel sokak defilesinde gelinlik de giyen Doğa Bekleriz, "Allah korusun evlenmeyi düşünmüyorum. Gelinliği işim gereği giyiyorum" dedi.

Oy istedi
Sokak defilesinde kendisini izleyenlerin cep telefonuyla görüntülemeye çalıştığı Doğa Bekleriz, "Size güzel pozlar vereceğim ama siz de dans yarışmasında bana puan vereceksiniz" diye espiri yaptı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 06.05.2007
481
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.