Magazin

'Bekarım, hesap vermeme gerek yok'

'Bekarım, hesap vermeme gerek yok'

Beşiktaş'ın yıldızı Sergen, 'Barbie Operasyonun'da adinin geçmesiyle ilgili soruları, bekar olduğunu hatırlatarak cevapladı.

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Sergen Yalçın, 'Barbie Operasyonu'nda adının geçmesinin hatırlatılması üzerine, 'Bekar bir insanım. Telefonum bir çok insanda var. Beni herkes arayabiliyor açık açık. Her türlü de konuşabiliyor. O yüzden verilecek bir hesap yok. Bu benim özel hayatım. Beni aramış olabilirler, ben de konuşmuş olabilirim, çok doğal bir şey bu' dedi.

Sergen ilgiden memnun
Sergen, son oynanan maçlarda taraftarın kendisine gösterdiği ilgiden çok memnun olduğunu belirterek, şöyle devam etti: 'Belki de futbol hayatımın en güzel günlerini bu sene yaşıyorum, başarısız olmamıza rağmen. Çünkü taraftarın bana olan ilgisi benim için çok önemli. Eski Sergen olmak çok zor. Yaşımızda ilerledi, ama şu aşamada elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Özel yaşantımla ilgili çok eleştiri alıyorum. Yapacak bir şey yok. Artık herkes Sergen'i kabullenmiş durumda. Bence sahadaki oyuna göre değerlendirme yapmak gerekir.'
Yayın tarihi: 11.04.2006
387
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.