Magazin

Bekaretini sattı, soyundu, şimdi de...

Bekaretini sattı, soyundu, şimdi de...

İnternet üzerinden bekâretini satan 20 yaşındaki Brezilyalı kız, daha sonra da Playboy'a soyunmuştu. Şimdi de...

Güncellenme tarihi:

20 yaşındaki Brezilyalı Catarina Migliorini, internet üzerinden yapılan açık artırmada bekaretini satmıştı. Catarina, Avustralya'da çekilen bir belgesel için açılan açık artırmada bekaretini bir Japon işadamına 487 bin sterlin karşılığında satmıştı.

CATARINA MIGLIORINI FOTOĞRAFLARI

İlk önce para ile ülkesindeki fakirlere yardım edeceğini açıklayan genç kız, ardından parayı Arjantin'de tıp okumak için kullanacağını söylemişti. Migliorini bunların ardından, dünyaca ünlü erkek dergisi Playboy ile anlaşarak fotoğraflarını satmış ve dergi için kamera karşısına geçmişti...

AÇIK ARTIRMA SÜRECİ DİZİ OLUYOR

Bekaretini satarak şöhret olan Catarina Migliorini'nin açık artırma süreci, şimdi de bir dizi oluyor...Avustralyalı film yapımcısı Justin Sisely tarafından önce bir belgesel olması amacıyla çekilen film...Daha sonra bir televizyon dizisi olarak tanıtılmaya başlandı...Yapım Cannes’da, MIPCOM eğlence festivalinde yayınlanacak.

(Posta)

Yayın tarihi: 24.05.2013
1034
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.