Magazin

Bekaret raporu ehliyet değil ki

Bekaret raporu ehliyet değil ki

Almanya'da aldığı bekaret raporuyla sık sık gündeme gelen manken Şebnem Schaefer, "Aynı raporu Türkiye'den de almama gerek yok. Ehliyet değil ki, farklı olsun" açıklamasını yaptı.

Son günlerin olay mankenlerinden biri haline gelen Şebnem Schaefer, "bekaret raporu"nu Türkiye'den de almasının saçma olduğunu söyledi. Olivium'da Semiha Şakir Huzurevi sakinleri için bir iftar yemeği veren ve Almanya'dan aldığı bakirelik raporuyla gündeme gelen Schaefer, "Aynı raporu Türkiye'de de almayı düşündünüz mü" sorusuna, "Ehliyet değil ki Almanya'da farklı Türkiye'de farklı olsun. Sonuçta hastaneden alınmış bir rapor ve Türkiye'de de geçerli. Daha niye yeni bir rapor alayım ki" yanıtını verdi.

Bu arada Almanya'da Hıristiyan Demokratik Partisi'ne üye olduğu ve partiden "özel hayatına dikkat et" yönünde uyarı aldığı iddialarını da yanıtlayan ünlü manken, "Ben Hıristiyan Demokrat Partisi'ne üye oldum. Ancak kesinlikle bana öyle bir yasak ya da engelleme gelmedi hiçbir zaman. Hıristiyan Demokrat Partisi'nin benim bu özel konularımla ne alakası var ki yasaklama ya da engelleme getirsinler bana" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 15.10.2006
379
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.