Magazin

Bekaret kavgası defileden etti

Bekaret kavgası defileden etti

Son sevgilisi İlhan Doğan'dan olaylı bir şekilde ayrılan manken Şebnem Schaefer, Cemil İpekçi'nin PTT kreasyonunu sunduğu manken kadrosundan son anda çıkarıldı. İpekçi, "Medyatik mankenler, defilemde bulunamaz" dedi.

Şebnem sağda

Ünlü tasarımcı Cemil İpekçi'nin çizgileriyle Lal Tekstil tarafından üretilen giysiler ve Ankara Valiz Saraciye'nin çantaları, "Çağdaş PTT'nin Çağdaş Vizyonu" sloganıyla önceki akşam Sirkeci Büyük Postane'nin müze bölümünde düzenlenen defileyle tanıtıldı.

Defilede podyuma çıkacak mankenler arasında, eski sevgilileri Özcan Deniz ve Şenol İpek'le ilgili "biseksüel" diyen Şebnem Schaefer da vardı. Ancak İpekçi, son açıklamalarıyla gündemi meşgul eden mankeni son anda kadrodan çıkardı. Bundan böyle Schaefer gibi sansasyonel açıklamalarla gündeme gelen mankenleri defilelerinde yer vermeyeceğini söyleyen İpekçi, "Ben defilelerimde mankenliğiyle ön planda olan kişilerle çalışıyorum. Özel hayatı ile gündemde olan mankenleri podyumumda istemiyorum. Bu benim içinde kayıp değil" dedi.

Şebnem Schaefer ise, "Son günlerde yaşadıklarım nedeniyle defilenin önüne geçecektim. Bu yüzden İpekçi'nin beni kadrodan çıkarması normal. Karşılıklı olarak aynı düşünceyi paylaştık. Ben insanlık suçu işlemedim, bu yüzden 'kadrodan çıkarıldı' açıklamasını doğru bulmuyorum" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 23.09.2006
366
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.