Magazin

Bekar kadınlar nelere kızar

Bekar kadınlar nelere kızar

Tepesi atan bekar kadınlar sanal alemde örgütlenip, seslerini duyurdu: Evli olduğunu gizleyen erkekler, kaynanalar, şişman erkekler, madonna gibi kasılanlar ve taklitçi kız arkadaşlar sinir bozuyor.

Sonunda bekar kadınların tepesi attı ve sanal alemde örgütlendiler.

Bekar Kadınlar Kulübü adlı internet sitesinde biraraya gelen bekar kadınlar birbirlerine dertlerini anlatıyor.

16 yaşından 55 yaşına kadar her yaş grubundan kadının üye olabildiği sitede, bekar kadınlar aşk sorunlarından kaynana sorunlarına, evli olduğunu gizleyen evli erkeklerden umursamaz sevgililere kadar "tepelerini attıran" her sorununu dile getirdiler.

Yalan söyleyen evli erkekler

İşte bekar kadınların tepesini artıranlar sorunlardan bazıları:

-Kadına karşı nasıl davranması gerektiğini bilmeyen dangalaklar sinirimi bozuyor. Özellikle ben yanında otururken, yanındaki arkadaşına "abi geçen karının güzelliğine bak" demesi beni çileden çıkarıyor. Aynı şeyi ben yapsam?

-Gözümün içine baka baka yalan söyleyen evli erkeklerden nefret ediyorum.

-Erkek annelerine uyuz olduğum kadar kimseye olmuyorum. Sanki herkesinki patlıcan bi oğullarınınki can.

-En yakın kız arkadaşıma sinir oluyorum, ne giyersem aynısını alıyor, benim tarzımı kendi tarzıymış gibi bana anlatıyor. Psikopat sanırım.

-Sevgilim olacak adama sinir oluyurum, beni umursamıyor, hatta arasıra varlığımı unutuyor sanırım. Günlerce aramaz. Ayda yılda bir görüşmek ister. Neden hala çekiyorum bilmiyorum. Vurdumduymaz, ilgisiz, soğuk.

-Piyasalar düzelecekmiş. Eminim düzelecek, milletin yarısı işsiz ama herşey sanki çok güzelmiş, çok feraha çıkıyormuşuz gibi bahsetmiyorlar mı deliriyorum. Ya hani para ondan bahsedin biraz, para kazanabilecek, adamakıllı yaşayabilecek ortam sunun bize, boş laf değil!

Poposu büyük erkekler

-Şişman erkekler sinirimi bozuyor, özellikle de poposu büyük olanlar. Gerçekten hayatımda gördüğüm en kötü görüntülerden biri bence.

-Evde bağıra çağıra şarkı söylediğim için alt kattan duvara vuran yeni komşular.

-Yahu kaç yaşına geldim hala annem her evden çıkışımda nereyeeeee diye bağırmasa olmuyor. Her dakika hesap vermek zorunda mıyım ya? Sanki her evden çıkışımda kötü birşey yapmaya gidiyormuşum gibi hissetmekten bıktım artık! Yeter artık anne babalar, çocuklarınıza biraz güvenin ya, insanın sinirden gidip ilk gördüğü adama atlayası geliyor valla evden sorgulamayla çıkınca.

Estetikli boş kafa kadınlar

-Havalı kadınlara sinir oluyorum, özellikle de boyattıkları sarı saçlarıyla ortada sanki çok önemli şahsiyetlermiş gibi dolaşmalarına iyice deliriyorum. Hepiniz estetik harikası boş kafa kadınlarsınız! Bizim gibi düzgünleri de rezil ediyorsunuz.

-Eski erkek arkadaşım sırf bana inadından gitti koca okulda en nefret ettiğim kızla çıkmaya başladı. Yani anlamıyorum bu erkekleri, mutlaka sinir bir harekette bulunup insanı çıldırtmaları mı lazım?
Yayın tarihi: 08.02.2002
379
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.