Magazin

Behzat Ç'de buzlanma üzerine komplo

Behzat Ç'de buzlanma üzerine komplo

Behzat Ç ile Ercüment arasında kovalamaca 'ilginç' sahnelerle süslenmişti.

Sina Koloğlu / Milliyet

Behzat, Ercüment'i telefonla aradı. O sırada Ercüment kardeşimiz 'karışık masaj' pozisyonunda. Çıplak yatıyor ve telefonla konuşurken masaj(!) yapan hanımın arkadan saçları filan görünüyor. Telefon konuşması bittikten sonra kamera şöyle bir geriye çekilince Ercüment Bey kardeşimizle masaj yapan genç hatunun 'çıplak' oldukları hepimizin çok yakından tanıdığı buzlanma hareketiyle bizlere nakledilmiş oluyor. Şimdi Nejat İşler rol gereği 'çırılçıplak mıydı? Yani çekimler bu şekilde mi yapıldı? Üstünde masaj yapan genç kızımız da aynen buzlanacak durumda mıydı? Bence olaya bu hava verilmek istenmiş. Gerçi bundan önce de mankene göğüs buzlaması yapılmıştı. Bol 'biip'li 'kirli, isli, puslu' havası verilen dizinin böyle 'sıra dışı' buzlanmaları da olabilir. Çünkü bu sahneyi gören zaten ne olduğunu anlıyor. Bir de ayağa kaldırıp buzlamak pek de gerekli değildi. Ama dediğim gibi "Bak bizde sınır yok Nejat Abi de soyunur" mesajı verilmiş gibi geldi bana.

OFSAYT KAMERASI TARAFTARIN ARASINDA!
"Böyle şeyler bizde ancak olur" dedirten bir örneği de TRT gösterdi. Bank Asya Ligi, Altay-Karşıyaka maçının devre arasında, kamera Karşıyaka taraftarları arasında iki ayak üzerinde duran bir başka kamerayı gösterip duruyordu. Meğer maçın ofsayt kamerasıymış. Yer olmadığı için taraftarın arasına yerleştirilmiş. Spiker, Karşıyaka taraftarına teşekkür etti. Tabii böyle bir durum olamaz. Maç yayın kameraları taraftarla iç içe bulunamaz. Bir şey olmadıysa taraftarın iyi niyetinden(!). Gıcıklığına bir tane vursa kemaraya biri, gitti maç. Koca İzmir Atatürk Stadı'nda kamera yerleştirecek yer yok demek ki. "Efendim o ofsayst kamerası. Normal kameralarla çeksinler yetmez mi?" dendiği kulaklarıma geliyor. Tam bürokrat savunması. İzmir Atatürk'te kaç maç yapılıyor yılda? Neredeyse çimler ot olacak. 3-5 maç idare etsin TRT!

FATMAGÜL'ÜN SUÇU İNGİLİZCE
Dizilerimize büyük ilgi var. Yabancılar artık yerli dizilerimizi sadece ekranda değil internet ortamında da takip ediyorlar. Mesela 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinin yayınlanan bölümleri anında altyazıyla internette izlenebiliyor. Adres http: www.whatisfatmagulsfault.com. Yalnız bayağı zorlayabilir açılma konusunda.

TRT'NİN KOMEDİSİ ÇOK
'Adım Bayram Bayram' ile TRT'nin komedilerine bir yenisi daha eklendi. Şu sıralar beş tane komedi dizisi var kanalın. 'Adım Bayram Bayram' bir nevi 'Yahşi Cazibe' ve 'Geniş Aile' karışımı. Bir söylem oluşturdu 'Geniş Aile'. Zaten aynı ekip 'Yerden Yüksek'i de çekiyor. 'Yahşi Cazibe'deki bağırış çağırışla söz konusu dizinin "Espri yapalım boş durmayalım" havası örtüşüyor. Yani bunu sevenlere hitap edebilir. Ama inanın televizyonda komedi galiba 'komiklik yapmak' zorunda hissettiği zaman bekleneni veremiyor.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 15.02.2011
434
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.