Magazin

Behzat Ç. hapiste!

Behzat Ç. hapiste!

'Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi' ekrana dönüyor. Yeni sezonda adamları, Ercüment'in tuzağa düşürdüğü Behzat Ç.'yi temize çıkarmaya çalışıyor.

Sıra dışı bir polisin maceralarını anlatan 'Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi' geçen sezon, NTV'nin yeni kurulacak kanalına transfer olmuş, ekip bu arada bir sinema filmine başlamıştı. 'Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm'ün vizyona girdiği günlerde, Star TV, Doğuş Yayın Grubu'na geçti, böylece 'Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi' de Star'da kaldı.

Genel yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı, senaryosunu Ercan Mehmet Erdem ve Emrah Serbes'in yazdığı dizide Erdal Beşikçioğlu, Canan Ergüder, Ege Aydan, Seda Bakan, Hakan Hatipoğlu, Fatih Artman ve Ayça Eren rol alıyor. Yeni sezonda heyecan kaldığı yerden devam edecek.

Ercüment Çözer (Nejat İşler), sözünde durarak kızının katilini ona teslim etmiş ama bu durum Behzat Ç.'de yeni yaralar açmıştır. Kızı Berna'nın katili, bugüne kadar varlığından bihaber olduğu diğer kızı Şule'dir.

Üstelik, Ercüment Çözer, Behzat Ç.'ye büyük bir tuzak kurmuş ve hapse girmesine neden olmuştur. Bu durum onun umurunda değilse de Cinayet Büro elemanları, Savcı Esra ve Şevket, Behzat Ç.'yi kurtarmak için çalışmaya başlar.
Yayın tarihi: 13.11.2011
588
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.