Magazin

Behzat Ç.'den müthiş final!

Behzat Ç.'den müthiş final!

Dizinin sezon finali herkesi şaşkına çevirdi. Behzat Ç. kızının katilini öğrenince şoka girdi. Dizide Hayalet karakterini canlandıran İnanç Konukçu ise söylediği türküyle herkesi kendine hayran bıraktı.

Güncellenme tarihi:
Behzat Ç. dizisinin sezon finali Pazar akşamı Star TV'de ekrana geldi. BEHZAT Ç.'NİN FİNAL SAHNESİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN HAYALET'İN SESİNDEN O TÜRKÜ Düşmanı Ercüment Çözer'i ağır abiden saklamak durumunda kalan Behzat Ç., bunun karşılığında kızının katilini öğrenmeyi umuyordu. Ağır abi ile tekrar anlaşan Ercüment Çözer, yıllardır kendisine kol kanat geren "Memduh Başkan"ı tek kurşunla yere serdi. Ercüment, Memduh'un kendisini öldürmeye yeltendiğinin de farkına vardığını ifade etti. İzleyiciler için büyük yıkım ise Şule oldu. Behzat'ın hayatına kızı Berna'nın ölümünden sonra aniden giren Şule'nin gerçek yüzü ortaya çıktı. Behzat Ç.'nin yıllar önce birlikte olduğu Mine'den birçocuğu olduğu da ortaya çıktı. Bu çocuk Şule idi... Şule, başkomiserin terk ettiği annesi Mine intihar edince kendini Behzat'ı yani babasını bulmaya adamıştı. Ercüment Çözer, helikopterle kaçmadan önce verdiği sözü yerine getirdi ve "kızına git" notuyla Behzat Ç.'yi Berna'nın mezarına yönlendirdi. Kızının mezarının üzerinde birisi yatıyordu. O kişi elleri ve ayakları bağlanmış olan Şule idi... Geçmişe yapılan flashback'lerle Behzat Ç. ve Ercüment Çözer arasındaki ilişki de ortaya çıktı. Bir gece içkili yakalanan ve alkol kontrolü için üflemeyi reddeden Ercüment Çözer, tesadüfen yoldan geçen Behzat Ç.'nin dikkatini çekmiş ve başkomiser ona yumruk atarak burnunu kırmıştı. Bu duruma öfkelenen Ercüment, adamlarını göndererek Behzat'ı aldırmaya çalışırken beklenmedik bir şey oldu. Şule, kardeşi Berna'yı gece kulübünün çatışından aşağıya atarak onu öldürmüş ve böylelikle Behzat Ç.'ye olan öfkesini dindirmeye çalışmıştı. Ercüment Çözer'in adamları görüntülerden Şule'yi yakalamış ve Ercüment onu hem tehdit ederek hem de para vererek kandırarak Behzat Ç.'nin yanına göndermişti. Tüm bu olayları kızının mezarı başında elleri ve kolları bağlı şekilde kendisine "Baba" diye hitap eden Şule'nin sözleriyle öğrenen Behzat Ç., elindeki silahı çene altına dayayarak ateş etti. Ancak böyle bir tepki verebileceğini tahmin etmiş olan Ercüment Çözer, Behzat'ın silahındaki kurşunları boşaltmıştı. Tabii Ercüment'in Behzat'ın üzerine yıktığı suçlar ve onun evinde kaldığını gösteren delilleri polise ve savcı Esra'ya yollaması başkomisere daha da içinden çıkılmaz bir hale soktu... Behzat Ç. dizisinin müthiş sezon finali izleyenler de bir anda neye uğradığını şaşırttı. Sezon finalin son dakikalarında izlediklerine şaşıran Behzat Ç. fanatikleri şimdi yeni sezonu daha da büyük bir merakla beklemeye başladı. (Milliyet)
Yayın tarihi: 27.06.2011
517
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.