Magazin

Beckhamlar'da orta yaşlı Barbie krizi

Beckhamlar'da orta yaşlı Barbie krizi

2005 yılının son haftasında Madrid'de bir skandal patlak verdi. Olayın kahramanları Victoria Beckham ve İspanyol sunucu Ana Obregon'du.

Victoria-David Beckham çiftinin evliliğinde sular bir türlü durulmuyor. Çapkınlığıyla ünlü futbolcu David Beckham'ın kaçamakları, eşinin sabrını taşırmak üzere. Bir süre önce çiftin büyük oğlu Romeo hastalanınca, karı kocanın evlilik sorunları rafa kaldırılmıştı. Romeo kelimenin tam anlamıyla iyileşmedi, ama hastalığı teşhis edildi ve tedavisi sürüyor.

Oğlunun hastalığıyla sıkıntılı günler geçiren Victoria Beckham, bu kez de eşinin İspanyol sunucu Ana Obregon'la gizli gizli buluştuğunu öğrenerek sarsıldı. "David, ben dururken orta yaşlı bir İspanyol'u ne yapsın? Bu tür söylentilere hiç aldırmıyorum" dese de eski Spice Girls üyesinin bu sözleri içinden gelerek söylemediği çok belliydi.

SPOR MERKEZİNDE SÖZ DÜELLOSU
Sonunda Victoria Beckham, gururunu bir kenara bıraktı ve Ana Obregon'la buluşup kocasından uzak durmasını söylemeye karar verdi. Ana Obregon'un Madrid'deki Zagros Spor Merkezi'nde spor yaptığını öğrenen Victoria, merkeze gidip İspanyol sunucunun karşısına dikildi. "Kocamdan uzak dur. Onun peşinde koşmaktan vazgeç. Yoksa bu yaptıklarının cezası ağır olacak" dedi. Ana Obregon, bu karşılaşmayı Hello Dergisi'ne şu sözlerle anlattı: "Victoria Beckham'ı karşımda görünce afalladım. Ama benim için orta yaşlı Barbie bebek dediğini duymuştum. Orta yaşlı olup olmadığımı gözleriyle görmesi beni sevindirdi."

Evli erkek avcısı
Ana Obregon, İspanyol televizyonunun en sevilen dizi oyuncularından ve de sunucularından biri. Bir ara Real Madrid futbol takımından David Sucker'la da birlikte olmuş. Madrid'de Victoria Beckham'a hak verenlerin sayısı bir hayli fazla. Zira Ana Obregon'un özellikle de evli erkeklere meraklı olduğu söyleniyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 29.12.2005
781
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.