Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Beckham'ın transfer nedeni Scientology mi?

Beckham'ın transfer nedeni Scientology mi?

David Beckham'ın rekor bir sözleşmeyle Los Angeles Galaxy takımına gitmesinin asıl nedeninin, eşi Victoria'nın 'yeni en iyi arkadaşı' Tom Cruise'un tarikatı Scientology'yi seçmesi olduğu iddia edildi.

İngiliz Sunday Express gazetesinin haberine göre, Victoria Beckham, kısa süre önce, "Tom ile Scientology hakkında konuştum. Çok merak ediyorum ama hakkında da fazla şey bilmiyorum.Yaptıkları çok güzel" dedi.

Habere göre, çiftin arkadaşlarından biri de Scientology tarikatının Beckhamlar arasında tartışmalara neden olduğunu belirtti.

Çiftin arkadaşı, David Beckham'ın jet sosyete karşısında Victoria kadar hevesli olmadığını, Victoria'nın Scientology tarikatının fikirlerine, David'den daha sempatiyle yaklaştığını söyledi.

Beckhamlar, geçtiğimiz yıl Katie Holmes ve Tom Cruise'ün Roma'daki nikahlarına katılmışlardı.

David Beckham, beş yıllığına 250 milyon dolar gibi rekor bir sözleşmeyle ABD'nin Los Angeles Galaxy futbol takımına transfer olmaya karar vermişti.
(cnntürk.com)
409
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.