Magazin

Beckham'ın takıntıları

Beckham'ın takıntıları

İngilizlerin ünlü futbolcusu David Beckham, her şeyi sağ tarafa koymak ya da eşyaları çift çift yerleştirmek gibi tuhaf takıntıları olduğunu itiraf etti.

İngiliz Daily Express'in haberine göre İngiliz Milli Takımı'nın kaptanı Beckham, takıntı hastalığı olduğunu kabul ederek "Kola şişelerini buzdolabına koyuyorum, eğer tek sayıysa hemen bir tane daha ekleyerek sayıyı çift yapıyorum" dedi.

Her şey mükemmel olmalı
Real Madrid'in orta saha oyuncusu Beckham, bu takıntılarından kurtulmak istediğini, ancak başaramadığını söylediği röportajda "Bir otel odasında, dinlenmeye başlamadan önce, broşürleri ve kitapları çekmeceye koyarım. Her şey mükemmel olmalı" diye konuştu. Manchester United'da oynarken, takım arkadaşlarının bu takıntılarından haberdar olduğunu ve ayakkabılarını, giysilerini ya da dergilerini dağıtarak kendisine oyunlar oynadıklarını belirten Beckham, Real Madrid'teki arkadaşlarının ise bu takıntılarını bilmediklerini söyledi.

Bedeninde 12 dövmesi bulunan Beckham, dövme yaptırdığında hissettiği acıdan zevk aldığını belirterek "Bu garip gelebilir ama ben gerçekten acıyı seviyorum. Ama bir anlamı olmayan dövmeler yaptırmayacağım" dedi. Beckham, eşi Victoria'nın başka dövme yaptırmasını istemediğini de belirtti.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 04.04.2006
416
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.