Magazin

Beckham çifti şöhret olmasaydı!

Beckham çifti şöhret olmasaydı!

Tüm dünyanın gözünün üzerinde olduğu Victoria-David Beckham çifti, OK dergisi için ilginç bir projeye imza attı.

Çift, "Şöhrete kavuşmasalardı nasıl yaşarlardı" sorusunu fotoğraflarla hayranlarına sundu. İşte o projeden ilginç kareler...

Victoria Beckham, tüm ev kadınları gibi bulaşık yıkamaktan bıkar, eşinin başının etini yiyip onu da kendisiyle birlikte mutfağa girmeye zorlardı.

Tüm işleri hizmetçileri tarafından görülen Victoria Beckham, mütevazı yaşamında evin tüm yükünü üstlenir, yıkadığı giyecekleri ise muhtemelen terasa gerdikleri ipe asmak zorunda kalırdı.

Ev işlerinden hayli yorulan ve biraz dinlenmek için küvete giren Victoria Beckham ünlülerin hayatını magazin dergilerinden takip edip iç geçirirken, futbola meraklı olan eşi de tuvalette gazetelerin spor sayfalarını karıştırırdı.

Elinden pek iş gelmeyen Victoria Beckham, eşinin çok değer verdiği tişörtlerini ütülerken bu işi de eline yüzüne bulaştırırdı. David Beckham da çaresiz, ütüyü onun elinden alıp kendi işini kendi görmek zorunda kalırdı.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 23.04.2007
358
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.