Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Beceriksiz ünlüler

Beceriksiz ünlüler

Başarılılar, zenginler ve birçoğumuza göre onlar 'mükemmel'ler.

Ama bir de madalyonun diğer yüzü var; sanılanın aksine ünlülerin birçoğu, normal bir insana 'çocuk oyuncağı' gibi gelen bazı becerilere sahip olmaktan bile acizler Kimi ruj süremiyor, kimi fermuar çekemiyor...

Pamela Anderson: Ruj sürmekten bile aciz
Ayna karşısına geçip makyaj yapmayı beceremiyorum. Bir ruj sürmekten bile acizim, açıkçası o işi de güzellik uzmanına yaptırıyorum. İşte bu yüzden de evimde her zaman bir makyöz bulundurmak zorunda kalıyorum.

Donald Trump: Asla çocuk bezi değiştiremem
Erkekler artık çocuk bezi değiştirmeyi öğrendiler. Genç babalar bu işi eğlenceli bile buluyorlar. Ama ben bu konuda yetenekli sayılmam, bir kere denedim bir daha denemem. Çocuk bezi değiştirmek ayrı bir yetenek işi. Asla çocuk bezi değiştirmem.

Oprah Winfrey: Diğer şoförlere muhtaç
Yıllardan beri araba kullanırım, ama bir kez olsun benzin istasyonuna girip de arabama benzin koymayı başaramadım. Bu işin nasıl yapıldığını biliyorum ama hortumun ağzını arabanın benzin deposuna yaklaştıramıyorum. Eğer benzin istasyonunda bir görevli bulamazsam, oradaki başka sürücülerden yardım istiyorum.
682
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.