Magazin

BBG evinde sıcak dakikalar

BBG evinde sıcak dakikalar

İngiltere'de yayınlanan Big Brother (Biri Bizi Gözetliyor) programının aşıkları Sophie Reade ve Kris Donnelly iki gün boyunca bir odada kilitli kalacaklar.

Program sırasında birbirlerine aşık olduklarını söyleyen ve sürekli öpüşerek kameralara seksi görüntüler veren çift, ilişkilerinin gerçek olup olmadığının anlaşılması için 'aşk odasına' kilitlenecek. 20 yaşındaki Sophie Reade ile 24 yaşındaki Kris Donnelly böylece birbirlerini ne kadar tanıdıklarını da anlamış olacaklar.

Çifte bu süre içinde birbirleriyle ilgili zor sorular sorulacak. İkili odada kaldıkları günler boyunca birbirleriin evdeki diğer yarışmacılarla olan konuşmalarını da dinleyecek. Böylece ikilinin arasındaki ilişkinin gerçek mi yoksa sahte mi olduğu anlaşılacak.

Big Brother yapımcıları bu serinin başında yarışmacılar arasında sahte romantik iişkiler kurulmasını yasaklamıştı. Programın geride kalan bölümleri boyunca durmadan öpüşen, birlikte küvete giren ya da havuzda samimi pozlar veren Kris ve Sophie de görüşme odasında ilişkileri hakkında sorgulanmıştı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 26.06.2009
1334
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.