Magazin

Bazen insanların katili başucundadır!

Bazen insanların katili başucundadır!

Melek Angun’dan boşanmak için dava açan Oktay Kaynarca, kendisini şiddet uygulamakla suçlayan eşine seslendi: Katiliniz başucunuzdadır, hançerini saplamak için zamanını bekler...

Güncellenme tarihi:

Herkes geçen yıl temmuz ayında 250 bin lira harcayarak dillere destan bir düğün yapan Oktay Kaynarca’dan bebek haberi bekliyordu ancak Kaynarca’dan boşanma haberi geldi. Sanat dünyasının 48 yaşındaki müzmin bekarı Kaynarca, yaklaşık 10 yıldır dönem dönem ayrılıklar yaşasalar da hiç kopmadığı 31 yaşındaki reklamcı Melek Angun ile 11 ay önce evlendi.

Ancak Kaynarca’nın anlattığına göre Angun, nikâh defterine imzayı attıktan hemen sonra çok değişti, arkadaşlarıyla bir yere gittiğinde sık sık arayıp “Eve gel” diyerek baskı yapmaya, kendisini arayanların kim olduğunu sorgulamaya, telefonunu karıştırıp ‘whatsApp’ mesajlarına bakmaya ve çok bağlı olduğu aile fertleriyle tartışıp onlarla görüşmesine engel olmaya başladı. Bu yüzden sık sık kavga eden çiftin arası bozuldu.


‘Ne isterse veririm’

Aldatıldığını düşünen Angun, hesap sorup kavga ettiği ünlü oyuncu hakkında 15 Mayıs’ta kendisine araç içinde şiddet uygulayıp yumruk attığı gerekçesiyle karakola şikâyetçi oldu. Bu olay çiftin evliliğini bitiren son nokta oldu.

Yeni bir ilişki yaşadığı ve iki ay önce evi terk ettiği öne sürülen Kaynarca, yakınlarına “Bir an önce bu evlilikten kurtulmak istiyorum. Ancak Melek boşanmak istemiyor, ‘Bu iş öyle kolay bitemez’ diyor. Ne isterse vermeye hazırım. Yeter ki anlaşıp şu evliliği bitirelim. İyi ki çocuk yapmamışım” dedi.

Yayın tarihi: 22.05.2013
6601
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.