Magazin

Bayülgen'in yeni imajı

Bayülgen'in yeni imajı

Okan Bayülgen, Metefor filmcilik tarafından çekimleri Bodrum'da sürdürülen, Harun Özakıncı'nın yönetmenliğini yaptığı komedi türündeki 'Yürü Gari İbram' adlı sinema filmi için kamera karşısına geçti.

Sette esprileriyle herkesi kahkahaya boğan Bayülgen'in neşeli olduğu görüldü. Şubat ayında vizyona girecek filmde, reklam filmi çeken bir yönetmeni canlandıran ünlü şovmen, uzun saçları, sakalları ve şapkasıyla dikkati çekti.

Bayülgen'in yeni imajı görenleri şaşırttı. Rol teklifi geldiğinde hiç düşünmeden kabul ettiğini ancak herhangi bir ücret almadığını belirten Okan Bayülgen, "Tamamen sıcak, samimi ve doğal bir film olduğu için oynamayı kabul ettim. Set çok eğlenceli, gülmekten filmi çekemiyoruz.

Çok komik sahneleri var. Özellikle Ege şivesi ile çekilen sahneler çok dikkat çekici" dedi. Yeni imajıyla bir hayli dikkat çeken Bayülgen'i görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Yeni imajıyla ilgili soruya ise Bayülgen, "Ekranlarda bu stilin beni yaşlı gösterdiğini söylüyorlar. Ancak ben sakallarımla mutluyum ve bana yakıştığını düşünüyorum" yanıtını verdi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 22.10.2010
386
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.