Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Bayramdan beri görüşmüyorlar

Bayramdan beri görüşmüyorlar

Bülent Ersoy'un eşi Armağan Uzun, eşiyle aralarının kırgın olduğunu ve bayramın birinci gününden bu yana görüşmediklerini söyledi.

İkilinin arasındaki gerginliğinin nedeninin, Uzun'un geçtiğimiz hafta İzmir Havalimanı'nda ailesini görmeye giderken arabasında yakalandığı genç kız olduğu iddia ediliyor. Genç kızın, Uzun'un evliliğinin 20 gününde İzmir Narlıdere'de öpüşürken yakalandığı Pelin Taş olduğu konuşuluyor.

Şam şeytanı denince bardak fırlatmış
Petek Dinçöz'ün sunduğu "Arım Balım Peteğim" programına Tanju Çolak'la birlikte konuk olan eski milli futbolcu Rıdvan Dilmen, yıllar önce Bülent Ersoy'un sahneye çıktığı gazinoda sahneye neden bardak fırlattığını anlattı: "Ben ve takım arkadaşlarım Fenerbahçe'nin şampiyonluk kutlamaları için Bülent Ersoy'un sahneye çıktığı gazinoya gittik. Ersoy sahneden bana dönerek 'Şam şeytanı da burada' diyince kızdım ve sahneye bardak fırlattım." Dilmen yaşanan gerginliğin hemen ardından Ersoy'la barıştığını da söyledi.
(Hürriyet)
346
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.