Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Baştan çıkarma okulu

Baştan çıkarma okulu

"Aşık olmak için baştan çıkarmayı bilmek şart" deyip Paris'te ilk 'Baştan Çıkarma Okulu'nu açan Madam Veronique, karşı cinsi elde etmenin püf noktalarını anlattı.

"Erkeklerin karşı cinsle ilişkisi, eskisi kadar kolay değil. Kadınların özgür olması, erkeklerin güvenlerini kaybetmesine neden oldu. Erkekler bir kadını nasıl baştan çıkarabileceklerini unuttu. Cesaretlerini yitirdi. Kadınlar ise erkekleri uzun süre ellerinde tutamıyor." Bu sözler, Fransa'nın ilk 'Baştan Çıkarma Okulu' Ecole Française de Seduction'un kurucusu Veronique J.'ye ait. 45 yaşındaki Veronique, hayata şarkı söyleyip dans ederek başlamış. Sonra bir çöpçatanlık şirketinde çalışmış.

İlk basamak iletişim
Veronique, bu işinde müşterilerini birbiriyle tanıştırmakla yetinmeyip futbol antrenörü gibi eğitmiş. Baştan çıkarma konusundaki beceriksizlikleri görünce de 1995'te bu okulu açmaya karar vermiş. Aşık olmak için baştan çıkarmayı bilmenin şart olduğunu, bunun ilk basamağının da iletişim olduğunu vurguluyor Madam Veronique. Ve ekliyor: "Ses tonu, gülümseyiş tarzı çok önemli. Biriyle karşılaştığınızda geçirdiğiniz ilk 15 saniye tüm hayatınızı değiştirebilir."

Kayıt için gerekenler
Okula kayıt için başvuranları önce Madam Veronique görüyor. Bir saatlik özel görüşmeden sonra öğrencilere bir test veriliyor. Okul psikiyatrı test sonuçlarını inceliyor. Psikolojik bir sorunu olmayan aday kabul ediliyor. Okulda imaj, drama, dans, şan derslerinin yanı sıra biyoloji gibi dersler de var. Eğitim süresi dokuz ay. Ders programı öğrencinin iş durumuna göre haftada iki - üç saat. Ayrıca hafta sonu kursları da var.

9 aylık kurs 4.5 milyar lira
Kadın erkek ilişkilerinin püf noktalarını Nevsal Elevli'ye anlatan Madam Veronique, şöyle diyor: "Okula gelen erkekler 24 - 50, kadınlarsa 30 - 55 yaş arasında. Dokuz aylık kursların ücreti 2600 euro (yaklaşık 4.5 milyar lira). Bugüne kadar 800'ün üstünde öğrenci okulumuzdan mezun oldu."

Onu elde etmenin 10 etkili yolu!
• Kendinizden daha emin olmalısınız, zayıf noktalarınızla güçlü noktalarınızı birleştirmeyi öğrenin.
• Erkeği ve kadını iyi tanıyın.
• Kadınlar sakın erkeği değiştirmeye çalışmasın.
• İlk günden kesinlikle cinsel ilişkiye girmeyin.
• Erkeklerin kadınları tanıması gerekiyor. Bu yüzden sadece güzel kadınla olmaya çalışmayın, diğerlerini de tanıyın.
• Hoşlanmadığınız bir kişiyi hemen bırakmayın, zamanla hoşlanabilirsiniz.
• Elele tutuşmak çok önemli. Kadınlar bir erkeğin elini kadınsı, erkekler ise bir kadının elini sıkı ve uzun tutmalı.
• Kadınlar çok açık giyinmemeli ama seksi olmalı.
• Kendinizden fazla bahsetmeyin.
• Gözlerinizi kullanmayı bilin.
436
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.