Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Başkasıyla olmama Kaya hazır olsun'

'Başkasıyla olmama Kaya hazır olsun'

100 yıllık nişan elbisesiyle bir davete katılan Hülya Avşar, özel hayatıyla ilgili sorulara da yanıt verdi: Kaya'nın bir kız arkadaşı var. Benim de bir erkek arkadaşım olmasına eminim hazırlıklıdır.

Kaya Çilingiroğlu ile 8 yıl süren evliliğini geçen ay noktalayan Hülya Avşar, önceki akşam katıldığı bir davette giydiği kıyafet ve takılarıyla ilgi gördü. Davete, memleketi Balıkesir'in Ayvalık ilçesinin yöresel nişan kıyafetini giyerek katılan Avşar, "Bu çok eski bir elbise, sandıktan çıkardım. Ayvalık'ın yöresel nişan kıyafeti ama kız kardeşim Helin elbisenin üzerinde bazı değişiklikler yaptı. Üzerimdeki takılardan sadece kulağımdaki küpeler gerçek, diğerleri imitasyon" dedi.

Avşar, bir muhabirin "Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu'nu başka kadınla kaldırabildi. Fakat boşandıktan 6 ay sonra Hülya Avşar başkası ile olursa Kaya Çilingiroğlu bunu kaldıramaz" yorumuna, "Bence kaldırması lazım ve hatta kaldırmaya hazırlıklı olsun" diye cevap verdi.

Kaya dava açacak
Öte yandan, Kaya Çilingiroğlu, bir İnternet sitesinde kendisini 'dolandırıcılıkla' suçlayan Petek Dinçöz hakkında rekor tazminat davası açacağını açıkladı. Çilingiroğlu, kendisi aracılığıyla TESYEV'e (Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı) bağış yapan Dinçöz'ün, "Dolandırıldım mı? Yüksek meblağda para verdim ama gelen makbuzdaki rakam bunun çok altında. Kaya paraları 'iç' mi ediyor?" açıklamasına, basın toplantısıyla yanıt verdi.

'Yardımla reklam yapıyorlar'
Üyesi olduğu TESYEV Başkanı Yavuz Kocaömer ve bu olay nedeniyle Dinçöz'ün avukatlığını bırakan Osman Hacıbekiroğlu ile medyanın karşısına geçen Çilingiroğlu, özetle şunları söyledi:
"Bu, bana yapılan bir karalama kampanyasıdır. Petek Dinçöz ve Can Tanrıyar 'Çocuk okutmak istiyoruz' dediler. 2 yıl içinde de 5 bin 500 YTL para verdiler. Şimdi bu parayla reklam yapıyorlar. Onların kredi kartlarından her ay 170 YTL çekilir ve makbuz yollanır. Tazminat davası açacağım ve parayı vakfa bağışlayacağım." Çilingiroğlu, sözlerini, "Benim için 'Karısını aldattı' diyebilir ama 'Vakfın paralarını iç etti, dolandırdı' diyemez" diyerek bitirdi.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 05.10.2005
453
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.