Magazin

Başka bir erkek için terk etti

Başka bir erkek için terk etti

Hollywood’un efsane oyuncu ve yönetmeni Clint Eastwood (83), 17 yıldır evli olduğu karısı Dina Eastwood'dan (48) boşandı.

Aniden boşanmalarını bir çok kimse sürpriz olarak karşılarken Clint Eastwood, yaptığı açıklamada eski muhabir olan karısı Dina Eastwood ile dost kaldıklarını ve hala yakın olduklarını söyledi.

İngiliz basınından The Daily Mail'in haberine göre; çiftin 1996 yılında evlendikleri ve bir yıldır ayrı yaşadıkları öğrenildi. İddiaya göre ayrılığın nedeni Dina Eastwood'un 1 yıldır genç bir erkekle birlikte olması. 'Million Dolar Baby' filminin yönetmeni Clint Eastwood’un bu eşinden 16 yaşında bir kızı, ilk eşinden iki çocuğu ve diğer ilişkilerinden 5 çocuğu var.

Çift boşanmalarına rağmen görüşmeye devam edecek. Clint Eastwood, oyunculuğunun yanı sıra 'Mystic River', 'Million Dollar Baby' ve 'J.Edgar' filmlerindeki yönetmenliğiyle ses getirmişti. Catherine Zeta Jones-Michael Douglas, Monnica Bellucci- Vincent Cassel çifti de boşanma kararı almıştı.

Yayın tarihi: 01.09.2013
435
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.