Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Başbakanlıkta bir top model!

Başbakanlıkta bir top model!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, ünlü manken Naomi Campbell ile görüştü. Başbakanlık Resmi Konutu'ndaki basına kapalı görüşme, 1 saat 50 dakika sürdü.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Ünlü manken Naomi Campbell, özel uçak ile geldiği Ankara'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan tarafından kabul edildi. Bu arada Campbell'ın dünü sevgilisiyle Antalya'da geçirdiği öğrenildi. Emine Erdoğan ve Naomi Campbell'ın Başbakanlık Resmi Konutu'ndaki basına kapalı görüşmesi, 1 saat 50 dakika sürdü. Antalya'da tatil Bu arada İstanbul'da haftasonu düzenlenen Formula 1 yarışını izleyen top model Naomi Campbell'ın, gizlice geçtiği Antalya'da milyarder Rus sevgilisi Vladislav Doronin ile gözlerden uzak tatil yaptığı öğrenildi. Dünyaca ünlü top model Naomi Campbell, sevgilisi Vladislav Doronin ile birlikte dün gizlice Antalya'ya geldi. Kemer'in Göynük Beldesi'nde iki hafta önce hizmete açılan 7 yıldız statüsündeki Vogue Hotel Avangarde'deki özel villada kalan iki sevgili, bugün yat turu yaptı. Akdeniz kıyılarındaki turkuaz mavisi koyları gezen iki sevgili, otelin SPA hizmetlerinden de faydalandı ve çok özel masajlar yaptırdı.
422
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.