Magazin

'Başbakan'la seks hayatını konuştuk'

'Başbakan'la seks hayatını konuştuk'

Disko Kralı'nda yapılan espriler seyircileri kahkahaya boğdu...


Okan Bayülgen, canlı yayında Başbakan ile ilgili bir söz söylemeye niyetlendi ancak başının belaya girebileceği endişesiyle geri durdu.

Kanal D'de ekrana gelen Disco Kralı programında televizyon eleştirmeni ve program yapımcısı Mesut Yar'ı konuk eden Okan Bayülgen, espri yapayım derken konunun farklı noktalara gidebileceği endişesine kapıldı.

Mesut Yar'ın bir röportajından alıntılar yapan Bayülgen, Yar'ın ekibi ile birlikte haberciliği tiyatro sahnesine taşımasına değindi.

Mesut Yar, 'Bir Haber Kaberesi' isimli oyunda mizansen olarak bazen Başbakan'ın barkovizyondan bağlandığını ifade etti ve "Seks hayatını konuştuk Başbakan'la bu akşam. Kriz seksi, seks krizi.." diyerek herkesi bir anda şaşırttı.

Stüdyoda bir anda herkes sessizliğe bürünürken, bir süre susmayı tercih eden Okan Bayülgen, bu sözleri İngilizce olarak ifade etmek istedi ve "The life of sex" dedikten sonra kendisini frenleme ihtiyacı hissetti.

"Başımız belaya girer" diyerek sözlerini sürdürmeyen Bayülgen, daha sonra herkesi kahkahaya boğan şu sözleri sarf etti:

"Yani ben İngilizcesini söyleyeyim diyorum Başbakan İngilizce bilmiyor diye ama..."

(Vatan)
Yayın tarihi: 13.04.2009
474
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.