Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Başbakan'ı çekici buluyorum

Başbakan'ı çekici buluyorum

Dansöz Nuran Sultan, övgüler düzdüğü Başbakan Erdoğan'a göbek atmak istediğini söyledi.

G-8 Zirvesi'nde dünya liderlerine dans edecek olan oryantal Nuran Sultan: "Başbakan'a göbek atmak istiyorum"

"Sahnedeyken kafama şişe fırlatan kadınlar var"
İtalya'nın Sardunya Adası'nda düzenlenecek olan G-8 Zirvesi'nde dünya liderlerine dans edecek olan oryantal Nuran Sultan, Habertürk'te Saba Tümer'in hazırlayıp sunduğu 'Bu Gece' programına konuk oldu.

Mesleği ve özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Nuran Sultan, sahnede dans ederken bazı kadınların kıskançlık krizlerine girdiğini, hatta kendisine fiziki saldırı teşebbüslerinde bulunan kadınları bile gördüğünü söyledi. Nuran Sultan, eşiyle birlikte kendisini izleyen bir kadının, kdehindeki içkiyi bir anda kendisine fırlattığını ama kendisinin profesyonelliğin gereği olarak kadına karşılık vermeden göbek atmaya devam ettiğini anlattı. Ünlü dansöz, kendisine şişe fırlatan bir kadının saldırısından da başını aşağı eğerek kurtulduğunu söyledi.

Şovmen Beyaz'ın gün geçtikçe olgunlaştığını ve onu artık çok beğendiğini ifade eden Nuran Sultan, 'karizmatik, yakışıklı ve çekici' bulduğunu söylediği Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a göbek atmayı çok istediğini söyledi. Nuran Sultan, "O bizim Başbakanımız, çok karizmatik biri. Birçok da benim gibi düşünüyordur" dedi.
(Vatan)
532
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.