Magazin

Barıştılar

Barıştılar

Bir süredir gerginlik yaşayan Hülya Avşar ile Mehmet Ali Erbil barıştı.

Hülya Avşar, Hülya Dergisi'ndeki köşesinde zengin ve yaşlı erkeklerin kendinden yaşça küçük kızlarla birlikte olmasını eleştirmiş, bu ilişkilere de 'Kart Finans' benzetmesi yapmıştı. Bu yazıdan yola çıkılarak hazırlanan haberde Mehmet Ali Erbil'in fotoğrafının olması, iki ünlüyü karşı karşıya getirmişti. Ancak soğuk savaş 'Hababam Sınıfı Askerde' filmi sayesinde bitti.

BUZLAR ERİDİ
Filmde iki binbaşıyı canlandıracak olan Erbil ile Avşar, çekim öncesinde Arzu Film'de bir araya gelerek aradaki buzları eritti. Hülya Avşar yanlış anlaşılmaktan kaynaklanan sorunların ortadan kalkmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi. Erbil de 'Aramızda hiçbir tartışma ve tatsızlık yok. Benim büyüklere saygım var, o benim ablam' dedi. İkili, daha sonra da birbirine sarılarak poz verdi. Bu pozlar sonrası Hülya Avşar'ın 'Artık bizi sevgili yazarlar, Erbil'den de ne güzel sevgili olur ya' sözleri gülüşmelere yol açtı.

İDDİAYA GİRDİLER
Avşar ve Erbil, bu buluşma sırasında bir de iddiaya girdiler. Avşar kardeşler Hülya Dergisi'nde yer alan Kart Finans sayfasında Mehmet Ali Erbil'in fotoğrafının olmadığını iddia ederken, Erbil ise fotoğrafının olduğunu ısrar etti. Bu iddia sonrasında Helin Avşar, Hülya Dergisi'nin editörünü arayarak o sayfada Erbil'in fotoğrafının olup olmadığını sordu. Editörün Erbil'in fotoğrafının olduğunu söylemesi üzerine iddiayı kaybeden Helin Avşar, Erbil'den hemen özür diledi. Hülya Avşar ise bu durumdan hiç haberi olmadığını belirtti.
Yayın tarihi: 16.09.2004
469
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.