Magazin

Barışalım telefonu

Barışalım telefonu

Altı yıldır beraber olan Doğa Rutkay-Şahan Gökbakar çifti,birkaç hafta önce yollarını ayırdı ama aralarındaki bağ tam olarak kopmadı.

Güncellenme tarihi:
Ayrılığa dayanamayan Gökbakar'ın, Rutkay'ı arayarak "Barışalım" dediği öğrenildi. Evlilik baskısı ayırdı Şahan Gökbakar ile Doğa Rutkay'ın altı yıllık ilişkisinde sular bulandı. Kısa süre öncesine kadar her yerde el ele, göz göze boy gösteren çift, birkaç hafta önce sürpriz bir kararla yollarını ayırdı. FOTO GALERİ İddiaya göre, ayrılığa sebep olan şey ise Gökbakar'ın "evlenelim" baskısı! "Recep ıvedik" filmi ile ününe ün katan komedyenin "Evlenelim, çocuk sahibi olalım artık... Sen de evinde otur, çocuklarımıza bak" dediği, bu teklifin ise Rutkay'ı çok sinirlendirdiği konuşuluyor. Beren'le sadece kahve içtik Ancak ayrılık kararı alınsa da ikili arasındaki bağlar kopacak gibi değil... Geçtiğimiz günlerde Beren Saat ile görüntülenen Şahan Gökbakar'ın, fotoğrafların basına yansımasından hemen sonra Doğa Rutkay'ı arayarak "Sensiz yapamıyorum. Beren'le de bir ilişkim yok, sadece kahve içtik. Lütfen kaldığımız yerden devam edelim" dediği öğrenildi. Rutkay, düşünmeye ihtiyacı olduğunu söyleyerek tek başına tatile çıktı. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 16.07.2009
302
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.