Magazin

Bardaki gerginlik!

Bardaki gerginlik!

Seren Serengil'in eski eşi Ozan Kaçmaz ile Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt arasında mekanda omuz atma yüzünden gerginlik yaşandı...

demet akalın

Her şeyin Okan Kurt'un mekanın içinde arkadaşına omuz atmasıyla başladığını belirten Ozan Kaçmaz, "Evet dün gece bir bağırış çağırış yaşandığı doğru. Okan, mekanda yanımdan geçerken bana cins cins baktı. Sonra benim çok sevdiğim bir kardeşim var; ona omuz attı. Arkadaşım da o omuz darbesiyle bana çarptı. Ben o anda bir şey demedim. Çünkü yanında eşi vardı. Karısı yanındayken kimseye bir şey demem. Sonra çıkarken de bana yine baktı, göreşeceğiz gibilerinden kafa salladı. Ben de o zaman dayanamadım ve 'Gel buraya hayırdır, sen kimsin? Kime kafa sallıyorsun' diyerek peşinden koştum. Araya korumalar girdi. O da arabaya binip kaçıp gitti" dedi.

"Çok kötü şeyler yaşanabilirdi"
Olayın Demet Akalın'la hiçbir ilgisinin olmadığını da belirten Kaçmaz, sözlerini şöyle sürdürdü: "Demet'le ilgili bir durum yoktu. Ama Okan Kurt'un Allah yardımcısı olsun. Bu kadar ünlü bir kadın sanatçıyı taşımak kolay değildir, ağırdır. Onu iyi taşımalıdır. 10 sene önce bunu ben de yaşadım. Okan Kurt her şeyi hazmedecek. Ya önüne bakacak ya da işine bakacak. Bu işler zordur. Eğer araya korumalar girmeseydi, çok kötü şeyler yaşanabilirdi. Ancak bir taraftan da düşünüyorsun; daha 29 - 30 yaşında bir çocuk... Onun psikolojisine de saygı duymak lazım. Türkiye'nin en gözde kadınlarından biriyle evli..."

Arayıp konuştu
Yaşanan olayın bir yanlış anlamadan kaynaklandığını belirten Okan Kurt ise "Her şey tamamen yanlış anlamadan ibaret.
Çok üzüldüm. Ne ben Ozan'ı, ne de o beni tanır. Serengil Serengil'in eski eşiymiş. Eşim daha sonra söyledi bana. Ne yumruklaşma, ne omuz atma hiçbir şey yaşanmadı. Gelip ne olduğunu sordu. Sonra biz arabamıza binip gittik" diye konuştu. Kurt daha sonra Kaçmaz'ı arayıp üzgün olduğunu belirterek tatsızlığı giderdi.

(Miilliyet)

Yayın tarihi: 01.11.2012
2966
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.