Magazin

Banu'nun evlenmesi yasak!

Banu'nun evlenmesi yasak!

Güzel şarkıcı "1 milyon doları veren benimle evlenir" dedi.

Banu'nun fotoları sağda

Banu Zorlu "Gizli Aşk-Diva 2006" adını verdiği albümü öncesinde yaptığı basın toplantısında, prodüktörünün kendisine evlenmemesi için koyduğu yasağı anlattı.

Şarkıcı Banu Zorlu "Gizli Aşk-Diva 2006" adlı yeni albümünün tanıtımını prodüktörü Metin Özülkü'nün stüdyosunda yaptı. Banu Zorlu "Son günlerde şarkıcı da çıkmıyor. Gerek hareketlerim, tarzım, sesim, güzelliğimde eklenince divalığa aday oluyorum. Daha yapacağım çok şey var. Bende ki boş bir güzellik değil. Yetenekliyim doluyum. Ben kendim değerliğiyim. Şampiyon benim ikinci kim" dedi. Aşk bana yasak diyen Zorlu, "Prodüktörüm Metin Özülkü'nün sözleşmemizde koyduğu bir yasak söz konusu. Üç sene yasaklıyım. 1 milyon doları veren evlenir" dedi.

Gülben'in elinden aldı
Metin Özülkü yazdığı "Gidersen" adlı şarkıyı Gülben Ergen'e vermişti diyen Zorlu, "O kaporayı vermiş. Fakat şarkıyı çok beğendiğim için alamasaydım daha farklı olacaktı. Çok ağladım bu şarkı için. Bu durumun Gülben'le aramızı açacağını zannetmiyorum. İnanılmaz şarkılar, sözler yazıyor. Sesime çok güzel gitti. Çok yakıştığına inanıyorum bana kısmetmiş" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 01.04.2006
476
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.