Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Banu: Aşkta yaşın önemi yok

Banu: Aşkta yaşın önemi yok

Ayakkabı tanıtımı yapan Banu Zorlu 1000'e yakın ayakkabısı ve 500 adet de çantası olduğunu söyledi.

Giydiği kıyafetine göre ayakkabı ve çantası olduğunu belirten Zorlu, "İçlerinde en pahalısı 1800 Euro ayakkabıya büyük yatırımım var. Evin bir katı ayakkabı. Hepsini toplasan bana Etilerden bir daire alır" dedi.

Uzun süredir iş adamı Cengiz Artam'la birlikte olan Banu Zorlu, geçtiğimiz gün CNR'da yapılan Ayakkabı moda fuar'ında Beta ayakkabılarının standındaydı. İşadamı Cengiz Artam'la olan birlikteliğiyle ilgili Banu Zorlu "aşkta yaşın önemi yok .Önemli olan karşılıklı sevip mutlu olmak" dedi.

Cengiz Artam"la çok güzel giden bir birlikteliği olduğunu anlatan Zorlu "Yakında evlilik var mı?" sorusuna "Şu an öyle bir şey düşünmüyoruz biz zaten Cengiz beyle o mutluluğu yaşıyoruz" dedi. Cengiz bey sizin giyiminize ve gittiğiniz işlere karışır mı? sorusuna Banu Zorlu, "Cengiz bey benim işlerime hiç bir zaman müdahale etmez. Ben işimi yapıyorum o da kendi işini yapıyor. Ben hiç bir zaman aşırı dekolte giymem. Gittiğim ve çıktığım bir çok yerde kaliteli işler" diye cevap verdi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 10.12.2006
447
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.