Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Banu Alkan: Beni dövdüler

Banu Alkan: Beni dövdüler

Haftasonu tatili için Antalya'ya gelen sinema sanatçısı Banu Alkan, eski sevgilisi Murat Taşdemir, eşi Arzu Taşdemir ve kayınvalidesi Songül Altay tarafından dövüldüğünü iddia etti.

Banu Alkan dün gece saat 23.00 sıralarında eski sevgilisi Murat Taşdemir ile bir pastanede oturdukları sırada, Taşdemir'in eşi Arzu Taşdemir ve kayınvalidesi Songül Altay tarafından önce sözle taciz edildiğini, ardından da tokat ve yumrukla dövüldüğünü iddia etti.

Yüzünde dayak izleri bulunan Banu Alkan, olayın ardından Antalya Devlet Hastanesi'ne gelerek, acil serviste muayene oldu ve dövüldüğüne dair rapor aldı.

Şikayetçi olacağım
Banu Alkan, "Işıklar semtinde bir pastanede Murat'la oturmuş konuşuyorduk. Kısa bir süre sonra Murat'ın bir türlü yakasından düşmeyen ve boşanmak için 100 bin YTL nafaka isteyen eşi Arzu ve annesi geldi. Beni tokat ve yumrukla dövdüler. Ben hep sevgimin acısını çektim. Bu bana yapılır mı, gözüme, kafama ve suratıma vurdular. Murat da onlara yardım etti. Hepsi hakkında şikayetçi olacağım" dedi.

Antalya Devlet Hastanesi Acil Servisi'ndeki hasta ve refakatçileri, karşılarında Banu Alkan'ı görünce önce çok şaşırdı, ardından birlikte fotoğraf çektirme yarışına girdi.
(Milliyet)
537
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.