Magazin

Bana yapımcıyı getirin ulen

Bana yapımcıyı getirin ulen

Canlandırdığı maço karakterlerden esinlenilerek yaratılan "Yaban" tiplemesi, Kadir İnanır'ın sabrını taşırdı. Usta oyuncu, yapımcıya 'görüşelim' mesajı gönderdi.

Fırat Doğruloğlu'nun "Haneler" programında canlandırdığı "Yaban" karakterine Kadir İnanır'ın tepkisi giderek büyüyor. Genç oyuncunun tanışma talebine önceleri sıcak bakan usta aktör, birkaç hafta sonra karar değiştirdi. Bu program için kendisine telif verilmesi gerektiğini ima eden İnanır, programın yapımcı, yönetmen ve senaristine basın aracılığıyla "gelin görüşelim" mesajı gönderdi.

O çocuğu getirmeyin bana
Daha önce "Bu program Kızılay yararına yapılmıyor. Onu ticari unsur haline getirmeleri beni düşündürüyor" diyen ınanır, kendisini Fırat Doğruloğlu ile buluşturmak isteyen muhabiri geri çevirdi. Ünlü aktörün tepkisi ise ilginçti: "Siz bana o çocuğu getireceğinize, asıl programın yapımcısını, yönetmenini ve senaristini getirin!"

(Hürriyet)
Yayın tarihi: 22.10.2009
488
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.