Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Bana hasta damgası vurmayın

Bana hasta damgası vurmayın

Keira Knightley, hızla zayıflamasını hastalığa bağlayanlara çıkıştı: "Kilo veren her kadına hasta damgası vurmayın, ben çok sağlıklıyım!"

Güzel yıldızın fotoları sağda

Tüm dünyayı saran "Sıfır beden" çılgınlığına kendini kaptıranlardan biri de Keira Knightley... İngiliz oyuncu son dönemde verdiği aşırı kilo nedeniyle neredeyse bir deri bir kemik kaldı. Bu görüntüden dolayı da dedikodu kazanları kaynamaya başladı.

Şimdilerde herkes onun ya anoreksiya nervoza ya da blumia hastalığının pençesinde olduğunu konuşuyor. Ancak bu söylentiler kulağına gidince Knightley çok sinirlendi.

Forma girmek için sadece birkaç kilo verdiğini, bunu da uzman denetiminde yaptığını söyleyen oyuncu, gazetecilere "Kilo veren her kadına hasta damgası vurmayın. Ben çok sağlıklıyım" diye çıkıştı.

Gözyaşları en büyük silahı
Sadece güzel bir olduğu ama rol kabiliyetinin bulunmadığı eleştirilerine de "Oscar adaylığım en azından bir süre onları susturur" diye yanıt veren güzel oyuncu, aşk hayatında aradığı mutluluğu bulduğunu da saklamadı.

"Aşk ve Gurur" filmindeki rol arkadaşı Rupert Friend'le beraber olan, öte yandan ilişkisi hakkında tek kelime etmeyen Knightley, bir ilişkide en büyük silahının gözyaşları olduğunu itiraf etti:

"Benimle çıkmış herhangi biri, size kızdığım zamanki berbat ağlama eğilimimden bahseder. Ve bunu durduramıyorum. Bir kadının ağlamasından başka hiçbir şeyin bir erkeği çabucak pes ettirdiğini öğrenmiş oldum. Ama ağlamak kazanmak için bir taktik değil. Eğer durdurabilseydim, durdururdum."
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 04.09.2006
387
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.